قیمت دستگاه نانوایی

در دنیای امروز، تغذیه مناسب و بهداشتی برای انسان‌ها بسیار حائز اهمیت است. نان به عنوان یکی از مهم‌ترین اجزای رژیم غذایی اکثر افراد جهان شناخته می‌شود. یکی از نوع‌های محبوب نان، نان روغنی است. این نوع نان با استفاده از دستگاه‌های نان روغنی تهیه می‌شود که در بازار مختلف با قیمت‌های متنوع عرضه می‌شوند.

قیمت دستگاه نانوایی ( price bakery machine ) در هر دستگاهی متفاوت هست و تفاوت قیمت ها در دستگاه نانوایی بستگی به عواملی از جمله کیفیت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه ها و همچنین میزان طول عمر مفید دستگاه ها، میزان ظرفیت تولید و میزان بازدهی و کارایی آن دارد.

قیمت دستگاه نانوایی

خیلی از خریداران در زمان خرید دستگاه اولویت را در ارزان بودن دستگاه میگذاردند و آن را مناسب ترین گزینه برای خود میدانند اما این نظر و اولویت باید با سایر ویژیگی ها و گزینه های مهم دیگر هم همراه باشد چون در تولید ماشین آلات نانوایی مسئله کیفیت و کارایی دستگاه ها خیلی مهم و حائز اهمیت است و در جهت بالابردن طول عمر دستگاه ها و سهولت نگه داری و تعمیرات آنها و پایین آوردن هزینه تعمیر و نگه داری آنها و استحکام و انعطاف پذیری در دستگاه ها و امثال این پوئن ها مستلزم به کار گرفتن قطعات با کیفیت با طول عمر بالا بر روی دستگاه ها میباشد .

و همچنین رعایت اصول مهندسی در هنگام طراحی و ساخت دستگاه ها هزینه های بیشتری را به تولیدکننده تحمیل می کند که در نهایت بر قیمت دستگاه نانوایی تولید شده تاثیر می گذارد.

نوسان قیمت قطعات استفاده شده روی دستگاه ها هر چند حاشیه سود اندک تولیدکنندگان را کم کرده و همچنین باعث تغییر قیمت دستگاه نانوایی شده اما نباید روی کیفیت محصول نهایی تاثیر بگذارد از این رو شرکت آی کاران ابداع این اطمینان خاطر را می دهد که هیچ گاه کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد.

ویژکی ها و قیمت دستگاه نان روغنی شرکت آی کاران ابداع

دستگاه نان روغنی شرکت آی کاران ابداع مدل HR001 به صورت تونلی بوده و مناسب برای پخت نان های سنتی (نان روغنی و نان تافتون) و پیتزا و نان بربری می باشد.

فری با طراحی و مهندسی بروزتر و کارآمد تر که از قطعات چدنی در محفظه تنور استفاده شده برای پخت با کیفیت نان با ویژگی های مهم.

دستگاه نان روغنی

ویژگی های دستگاه نان روغنی

از جمله ویژگی هایی که میتوان برای این دستگاه نانوایی نام برد چهار کاره بودن آن است که مناسب برای پخت نان های سنتی می باشد که یک نانوا توسط این فر کارآمد میتواند چهار نوع کسب و کار برای خود راه اندازی نماید؛

یعنی توسط این دستگاه نانوایی میتوانید هم کسب و کار نان روغنی فعال کنید و هم میتوانید کسب و کار نان بربری فعال کنید و همچنین کسب و کار نان تافتون فعال کنید و همچنین میتوانید توسط این فر کسب و کار پیتزا پزی با تولید انبوه راه اندازی نماید.

و سایر ویژگی ها مهم این دستگاه که از طریق لینک پایین میتوانید مطالعه کنید .

دستگاه نانوایی روغنی شرکت آی کاران ابداع : ادامه مطلب

قیمت دستگاه نان روغنی

همانطور که خدمتتون عرض شد قیمت دستگاه نانوایی این شرکت و همچنین قیمت دستگاه نان روغنی بستگی به عواملی از جمله کیفیت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه ها و همچنین میزان طول عمر مفید دستگاه ها، میزان ظرفیت تولید و میزان بازدهی و کارایی آن دارد، پس به علت نوسان قیمت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه از طریق تماس تلفنی میتوانید  از قیمت مربوطه مطلع شوید.

جهت استعلام قیمت دستگاه نانوایی : با ما در تماس باشید …

ویژگی ها و قیمت دستگاه سنگک ریزشی و تونلی آی کاران ابداع

دستگاه سنگک ریزشی مدل NA003 شرکت آی کاران ابداع به صورت تونلی می باشد.

این دستگاه نانوایی به لحاظ مهندسی دقیق هم از لحاظ فنی و کیفیت پخت نان و هم از لحاظ ظاهر شیک و زیبا قابل پسند مشتریان و نانوایان عزیزمان شده و همچنین به لحاظ استفاده از نوار چدنی و کوره چدنی باعث پخت یکنواخت نان بوده و همچنین به خاطر استفاده از قطعات چدنی مصرف انرژی سوخت فوق العاده پایین آمده و در این دستگاه قابلیت پخت در دو نوع میباشد حرارت مستقیم و غیر مستقیم .

دستگاه نان سنگک ریزشی

ویژگی های دستگاه سنگک ریزشی

این دستگاه نانوایی ویژگی های خاص زیاد و کارآمدی دارد از جمله :

مخزن خمیر

مخازن خمیر در دستگاه های سنگک تونلی در دو نوع میباشد، مخزن خمیر بادی و مخزن خمیر ماردونی و مخزن خمیر استفاده شده در این دستگاه ماردونی میباشد و سرعت عمل در مخازن ماردونی بیشتر میباشد و همچنین مخزن خمیر استفاده شده در این دستگاه به خاطر استفاده از مکانیزم تنظیم پنوماتیک تزریق مداوم و یکسانی دارد .

مخزن خمیر جفتی

شرکت آی کاران ابداع مخزن خمیر جفتی نیز دارد در جهت جلوگیری از وقفه در پخت نان و این آپشن بنا به درخواست مشتری روی دستگاه های سنگک تعبیه میشود. و استعلام قیمت نیز به صورت تماس میباشد.

مکانیزم برش

مکانیزم برش به کار رفته در این دستگاه سنگک ریزشی قابلیت تنظیم خودکار دارد و میتوان برش را برای سایز های مختلف تنظیم نمود و همچنین مکانیزم برش خودکار در این دستگاه باعث کاهش هزینه های کارگری میشود.

و سایر ویژگی ها مهم دیگر این دستگاه که از طریق لینک پایین میتوانید مطالعه کنید .

دستگاه سنگک ریزشی شرکت آی کاران ابداع : ادامه مطلب

قیمت دستگاه نانوایی و دستگاه سنگک ریزشی

همانطور که خدمتتون عرض شد قیمت دستگاه نانوایی این شرکت و همچنین قیمت دستگاه سنگک ریزشی بستگی به عواملی از جمله کیفیت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه ها و همچنین میزان طول عمر مفید دستگاه ها، میزان ظرفیت تولید و میزان بازدهی و کارایی آن دارد، پس به علت نوسان قیمت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه از طریق تماس تلفنی میتوانید  از قیمت مربوطه مطلع شوید.

جهت استعلام قیمت دستگاه نانوایی : با ما در تماس باشید …

ویژگی ها و قیمت دستگاه سنگک سنتی دوار

در این دستگاه نانوایی پخت نان به صورت دوار و چرخشی می باشد.

دستگاه سنگک سنتی به لحاظ ظاهر شیک و زیبا قابل پسند مشتریان و نانوایان عزیزمان شده و همچنین در این دستگاه نانوایی به لحاظ استفاده از نوار چدنی و گنبد چدنی باعث پخت یکنواخت نان بوده و همچنین این عامل باعث شده تا دستگاه مربوطه کیفیت نان سنتی را حفظ کند و همچنین به خاطر استفاده از قطعات چدنی مصرف انرژی سوخت فوق العاده پایین آمده و این دستگاه قابلیت حرارت مستقیم دارد.

دستگاه سنگک سنتی

و از طریق لینک پایین میتوانید بیشتر در مورد این دستگاه مطالعه کنید .

دستگاه سنگک ریزشی شرکت آی کاران ابداع : ادامه مطلب

قیمت دستگاه نانوایی و دستگاه سنگک سنتی دوار

همانطور که خدمتتون عرض شد قیمت دستگاه نانوایی این شرکت و همچنین قیمت دستگاه سنگک سنتی دوار بستگی به عواملی از جمله کیفیت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه ها و همچنین میزان طول عمر مفید دستگاه ها، میزان ظرفیت تولید و میزان بازدهی و کارایی آن دارد، پس به علت نوسان قیمت قطعات مورد استفاده در تولید دستگاه از طریق تماس تلفنی میتوانید  از قیمت مربوطه مطلع شوید.

جهت استعلام قیمت دستگاه نانوایی : با ما در تماس باشید …

5/5 (1 نظر)
مطالب مرتبط
نظرات شما
5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up